درباره ما

سالها است که در عرصه تنیس ایران در شهرهای مختلف در نقش‌ها و جایگاه‌های متفاوت به تلاش و تکاپو پرداخته‌ایم. در این مدت کمبودها و کاستی‌های این حوزه را از نزدیک لمس کردیم. این همه ما را بر آن داشت تا از سال ۱۳۹۷ تمامی امکانات، خدمات و اطلاعات مورد نیازِ تمامیِ اقشارِ مختلفِ جامعۀ تنیس ایران را گرداوری کرده و بطور اختصاصی و به عنوان مرجع و متصدی اصلی این حوزه در اوج تعالی، بستر اینترینی الماس تنیس ایران را تاسیس نماییم.

در این راستا تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی را که به هر نحو در این عرصه به فعالیت می پردازند؛ در جایگاه خود ارج نهاده و علاوه بر معرفی، موجبات رشد، شکوفایی و باروری هر چه بیشتر آنها را مهیا خواهیم ساخت؛ به نحوی که در آینده‌ای نزدیک تمامی جامعه تنیس در اوج بهره‌وری، در چارچوبی سیستماتیک به نهایت جایگاه ارزشمند خود دست یابند.

در اینجا بر آنیم تا تمامی نیازمندی های مختلف عرصه ورزش تنیس را در تمامی حوزه ها، از بازیکنان مبتدی تا حرفه‌ای و مربیان و متصدیان را در حوزه‌های گوناگون و در تمامی شهرها و استان‌ها پوشش دهیم. هدف اصلی، معرفی و ایجاد تعامل موثر بین تمامی پتانسیل های بالقوه و بالفعل، در قالب شبکه الماس تنیس است. شبکه الماس تنیس با شعار “خانواده الماس تنیس در شان شما” می کوشد تا با ایجاد ارتباطی پویا تمامی حوزه ها را پوشش دهد؛ این حوزه‎ها عبارتند از:

  • طراحی شبکه الماس تنیس (دسترسی آسان و سریع دست‌اندرکاران/ آشنایی و یافتن سایر بازیکنان/ مربیان همبازی(پارتنر) و …)
  • هماهنگی و رزرو باشگاه‌های(زمین‌های) ورزشی
  • معرفی، فراهم‌سازی و تهیه وسایل و تجهیزات ورزش تنیس در بهترین کیفیت و اقتصادی‌ترین حالت(فروشگاه و …)
  • آموزش(تنیسرها در تمامی سطوح/معرفی مربیان/معرفی باشگاه های ورزشی/کلاس تنیس/ ویدئوهای آموزشی و….)
  • راه اندازی و معرفی و اطلاع رسانی مسابقات و تورنمنت‌های ورزش در تمامی سطوح (مبتدی تا حرفه‌ای/فدراسیون/…)
  • اشتراک گذاری اخبار و روریدادها و …

شبکه الماس تنیس می کوشد تا در قالب “خانواده الماس تنیس در شان شما” تعاملی موثر و سیستماتیک در تمامی حوزه‌های تنیس فراهم سازد.

دریافت بروز رسانی ها و بیشتر

اندیشه های ذهنی ما در صندوق پستی شما